web tasarım ikinci el eşya Bitdefender'e Ödül Yağmuru | Bitdefender Türkiye

Bitdefender’e Ödül Yağmuru

BITDEFENDER YILIN ÜRÜNÜ SEÇİLDİ

BITDEFENDER BU YIL DA 1 NUMARAYA YERLEŞTİ

Dünyanın en ünlü bağımsız test laboratuvarı AV-Comparatives’ten ve Avrupa’nın önde gelen IT dergisi Computer Bild’den, global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs’e ödül yağdı. Girdiği her testte büyük bir başarı elde eden Bitdefender Antivirüs, AV-Comparatives’in gerçekleştirdiği 7 testin tamamında Advanced+ skoruna ulaşarak Yılın Ürünü ödülüne layık görüldü. Computer Bild tarafından geçtiğimiz yıl da birinci seçilen Bitdefender Antivirüs, bu yıl da tahtını korumayı başardı.

Prestijli bağımsız test kuruluşları yıl boyunca, kullanıcıların cihazlarını gözleri kapalı emanet edebileceği, yüksek koruma standartlarına uygun güvenlik çözümlerini belirlemek için bir dizi test gerçekleştiriyor. Yıllardır performans ve tarama kategorilerinde hakimiyetini sürdüren Bitdefender Antivirüs, Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in 2017 yılında gerçekleştirdiği 7 testin tamamında Advanced+ skoruna ulaşarak Yılın Ürünü seçildi.

Testlerde büyük başarı gösteren global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, ayrıca Internet Security ürünü ile Gerçek Dünya Koruma Testi’nde altın, Kötü Amaçlı Yazılım Koruma ve Giderme kategorilerinde gümüş, Performans kategorisinde ise bronz ödüle layık görüldü.

Computer Bild’in Birincisi Bu Yıl da Bitdefender

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, Almanya’nın önde gelen tüketici bilişim dergisi Computer Bild’in gerçekleştirdiği son testte de büyük başarı gösterdi. Geçtiğimiz yıl da birincilik ödülünü kazanan Bitdefender, bu yıl da tahtını korumayı başardı. Computer Bild’in en yaygın kullanılan 8 antivirüs programını değerlendirdiği testte Bitdefender Internet Security 2018, en yüksek puanı alarak ilk sıraya yerleşti. Computer Bild, değerlendirmesinde Bitdefender Antivirüs’ün ek olarak sunduğu fidye yazılım korumasını vurgulayarak, “Bitdefender’in ek özellikleri rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlıyor.” dedi.

AV-Comparatives 2017 Raporu: https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2018/02/avc_sum_201712_en.pdf

Computer Bild Antivirüs Testi: http://www.computerbild.de/artikel/cb-Aktuell-Sicherheit-Antivirus-Test-Security-Suiten-9214264.html

AV-Comparatives Hakkında:

Avusturyalı bağımsız antivirüs test laboratuvarı AV-Comparatives, PC/Mac bazlı antivirüs ürünlerinin ve mobil güvenlik çözümlerinin söz verdikleri şeyleri yapabildiklerini sistematik olarak test eden bağımsız bir kuruluştur. AV-Comparatives gerçek kişilere, haber kuruluşlarına ve bilimsel kurumlara serbestçe ulaşabilecekleri sonuçlar sunar. AV-Comparatives belgesi yazılım performansının dünyaca kabul gören onaylı bir güvenlik çözümü olarak algılanmasını sağlar. AV-Comparatives’nin Gerçek Dünya Koruma Testi mevcut olan en kapsamlı ve en geniş testtir. Basitçe, bu testin kapsamı kullanıcıların internet bağlantısı olan bir bilgisayar ile her gün yaşadıkları olayları birebir aynı şekilde tekrar etmesidir.