web tasarım ikinci el eşya AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT | Bitdefender Türkiye

AV-COMPARATIVES’TEN BITDEFENDER’E TAM NOT

UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE TAM KORUMA BITDEFENDER’DEN!

YANLIŞ ALARM OLMADAN %100 KORUMA

Dünyanın en ünlü bağımsız test laboratuvarlarından AV-Comparatives’in, 2017 kurumsal güvenlik çözümlerini incelediği testte Bitdefender GravityZone Advanced Business Security ürünü %100 tespit oranı ile tam not aldı. Hiç yanlış alarm vermeyerek testlerde büyük bir başarı elde eden Bitdefender, kullanıcılarına uç nokta güvenliğinde de %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı.

Avusturya merkezli bağımsız test laboratuvarı AV-Comparatives’in 2017 kurumsal güvenlik çözümlerini değerlendirdiği test raporu yayınlandı. 16 kurumsal güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives testinden, Bitdefender GravityZone Advanced Business Security tam not aldı.

Yanlış Alarm Vermeyen Tek Güvenlik Yazılımı

Test edilen ürünlerin AV-Comparatives’in onayını kazanması için, kurumsal yazılımlarda yanlış alarm olmadan en az %90 tespit oranına sahip olması gerekiyordu. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security 0 “false positives” ve %100 tespit oranı ile AV-Comparatives’in onaylı kurumsal ürün ödülünü kazandı.

Bitdefender GravityZone Advanced Business Security sade tasarımı ve kullanımı kolaylaştıran özelleştirme seçenekleri ile uzmanların beğenisini kazandı. 16 kurumsal güvenlik çözümünün 389 farklı vaka testinden geçirildiği Gerçek Dünya Koruma Testi’nden tüm rakiplerini geride bırakarak tam notla geçen Bitdefender, uç nokta güvenliği çözümlerinde de %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı.

AV-Comparatives 2017 Kurumsal Güvenlik Raporu: https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2017/10/avc_cor_2017_en.pdf

AV-Comparatives Hakkında

Avusturyalı bağımsız antivirüs test laboratuvarı AV-Comparatives, PC/Mac bazlı antivirüs ürünlerinin ve mobil güvenlik çözümlerinin söz verdikleri şeyleri yapabildiklerini sistematik olarak test eden bağımsız bir kuruluştur. AV-Comparatives gerçek kişilere, haber kuruluşlarına ve bilimsel kurumlara serbestçe ulaşabilecekleri sonuçlar sunar. AV-Comparatives belgesi yazılım performansının dünyaca kabul gören onaylı bir güvenlik çözümü olarak algılanmasını sağlar. AV-Comparatives’nin Gerçek Dünya Koruma Testi mevcut olan en kapsamlı ve en geniş testtir. Basitçe, bu testin kapsamı kullanıcıların internet bağlantısı olan bir bilgisayar ile her gün yaşadıkları olayları birebir aynı şekilde tekrar etmesidir.