web tasarım ikinci el eşya Bitdefender Kurumsal Ürünlerinde Kampanya | Bitdefender Türkiye

Bitdefender Kurumsal Ürünlerinde Kampanya

Kurumsal Ürünlerde Kampanya Bitdefender Antivirüs

Bitdefender

Kurumsal Ürünlerinde Kampanya

  • Dolar kurunu 2,60TL olarak sabitliyoruz.
  • 2 yıl lisans alana 1 yıl lisans bizden hediye.
  • Bitdefender kurumsal ürününü yeni alacaklar veya yenileme yapacaklar bu kampanyadan yararlanabilirler.
  • Kampanya 30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Özel projeler kampanya kapsamı dışındadır.

Global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender, son dönemlerde yaşanan gelişmeler nedeniyle 2.96 TL’ye çıkan dolar kurunun tüketicileri olumsuz etkilememesi için kurumsal ürünlerinin satışında dolar kurunu 2.60 TL’ye sabitledi.

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcısı olan global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, kurumsal ürünleri kapsayan bir kampanyayla Eylül ayı boyunca dolar kurunu 2.60 TL’ye sabitledi. Bitdefender, yaşanan son gelişmeler nedeniyle 2.96 TL’ye çıkan dolar kurunu 2.60 TL’ye sabitleyerek kurumsal müşterilerine %15’e varan oranda indirim sağlıyor.

2 Yıl Lisans Alana 1 Yıl Lisans Hediye

Müşterilerinin ekonomik belirsizlikler sebebiyle aşırı değerlenen kurdan olumsuz etkilenmemesini isteyen global güvenlik teknolojisi şirketi Bitdefender, aynı zamanda 2 yıllık lisans alan kurumsal müşterilerine 1 yıllık lisans da hediye ediyor.

Yeni Ürün Alımı ve Yenilemede Geçerli

Bitdefender kurumsal ürünlerinde geçerli olan kampanya 30 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar, yeni ürün alan ve var olan lisansını yenileyen kurumsal müşteriler kampanyadan yararlanabilecek.


web tasarım ikinci el eşya