web tasarım ikinci el eşya Bitdefender Ödüle Doymuyor | Bitdefender Türkiye

Bitdefender Ödüle Doymuyor

Bağımsız test laboratuvarları AV-Test ve AV-Comparatives’ten, Bitdefender’a hız, koruma ve performans alanlarında ödül yağdı. Testlerde büyük bir başarı elde eden Bitdefender, istikrarlı yükselişini sürdürüyor.

İnternet güvenliği tercihiniz için dünyanın en prestijli bağımsız test laboratuvarlarının sonuçlarından daha iyi bir onay yoktur. Almanya merkezli bağımsız güvenlik değerlendirme kuruluşu AV-Test ve Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in son sonuçları bir kez daha, Bitdefender kullanıcılarının bilgisayar performansını ve bağlantı hızını etkilemeyen dünyanın en avantajlı siber güvenliğinin keyfini çıkardıklarını gösterdi.

AV-Comparatives Bitdefender’ı En Beğenilen Ürün Seçti

Bitdefender, 21 güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives testinde, en yüksek skorla en beğenilen ürün seçildi. Bitdefender, AV-Comparatives uzmanlarının “güvenlik ürününün bilgisayarı ne kadar iyi koruduğunu belirleyen en gerçekçi yöntem” olarak tanımladığı son derece kompleks bir test olan Gerçek Dünya Koruma Testi’nde altın ödüle layık görüldü. Yenilikçi siber güvenlik şirketi Bitdefender ayrıca Proaktif Koruma ve Dosya Tarama kategorilerinde de altın ödül elde etti.

Hız, Koruma ve Performansta En İyi Güvenlik Çözümü Bitdefender

Son derece saygın bir diğer bağımsız test enstitüsü AV-Test, Bitdefender internet güvenliği ürünlerinin 2015 ve 2016 versiyonlarını “En İyi Performans” kategorisinde ödüllendirdi. AV-Test Teknolojiden Sorumlu Başkanı Maik Morgenstern “Bitdefender internet güvenliği ürünü ile bireysel kullanıcılar günlük rutinlerinde bilgisayar kaynaklarını neredeyse hiç yavaşlatmayan yüksek güvenlikli bir ürüne sahip oluyorlar.” dedi. Bu ödüle 3 kez üst üste layık görülen Bitdefender, böylece zırhlı güvenlik konusunda sahip olduğu üne hız ve uyumluluğu da ekledi.

bitdefender-odule-doymuyor2

AV-Test’ten Bitdefender’a “Yılın Ürünü” ödülü

Bitdefender’ın Android cihazlar için güvenlik çözümü olan Bitdefender Mobil Güvenlik ürünü, baştan sona bütün test kategorilerinde en iyi geniş kapsamlı performansı göstererek AV-Test’ten “Yılın Ürünü” ödülünü kazandı. Bu, eğer Android işlemcili bir telefonunuz yada tabletiniz varsa Bitdefender’ın sizin için neredeyse en iyi güvenlik uygulaması olduğu anlamına geliyor.

Bitdefender Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim’in Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu, Bitdefender’ın bağımsız test laboratuvarlarının sonuçlarından çıkan başarısını şöyle değerlendirdi: “Bir çok antivirüs programının yapılan antivirüs testlerinde belirli bir başarısı vardır. Hızlı antivirüsler, gerçek koruma sağlayan antivirüsler, false positive konusunda başarılı antivirüsler gibi. Bitdefender’ın en büyük başarısı ise birbirinden farklı bir çok testte, tüm branşlarda bu başarıyı göstermesidir. Hız, performans ve gerçek güvenliğin bir arada olduğu Bitdefender, bu test sonuçlarında da istikrarlı başarısı ile gözde antivirüs olmaya devam ediyor.”

AV-Test Sonuçları: https://www.av-test.org/en/antivirus
AV-Comparatives Sonuçları: http://chart.av-comparatives.org/awards_by_vendor

AV-Test Hakkında:

Almanya merkezli bağımsız BT güvenliği araştırma kuruluşu AV-Test, 15 yılı aşkın tecrübesi ile BT güvenlik ürünleri ve antivirüs çözümleri analizinde öncü bir kuruluştur. Sadece en iyi antivirüs çözümleri sunan ürünler bir yıl boyunca yapılan testler sonucu AV-Test ödüllerine layık görülür. AV-Test ürünleri sürekli olarak koruma, performans, kullanılabilirlik ve onarım kategorilerinde test eder.

bitdefender-businesss-box

AV-Comparatives Hakkında:

Avusturyalı bağımsız antivirüs test laboratuvarı AV-Comparatives, PC/Mac bazlı antivirüs ürünlerinin ve mobil güvenlik çözümlerinin söz verdikleri şeyleri yapabildiklerini sistematik olarak test eden bağımsız bir kuruluştur. AV-Comparatives gerçek kişilere, haber kuruluşlarına ve bilimsel kurumlara serbestçe ulaşabilecekleri sonuçlar sunar. AV-Comparatives belgesi yazılım performansının dünyaca kabul gören onaylı bir güvenlik çözümü olarak algılanmasını sağlar. AV-Comparatives’nin Gerçek Dünya Koruma Testi mevcut olan en kapsamlı ve en geniş testtir. Basitçe, bu testin kapsamı kullanıcıların internet bağlantısı olan bir bilgisayar ile her gün yaşadıkları olayları birebir aynı şekilde tekrar etmesidir.

laykon_bilisim

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’ın Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır. Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.